TheGrue

VATERPOLO | Solaris poražen od Medveščaka

19.10.2015

Ni u drugom pokušaju vaterpolisti Solarisa nisu uspjeli doći do prve pobjede u A2 Triglav vaterpolskoj ligi. Na bazenu u Crnici ugostili su Medveščak, no, gosti su na kraju odnijeli pobjedu rezultatom 10:7 i to zahvaljujući igri u drugom poluvremenu.

Poslije prvih osam minuta igre domaćini su vodili s 2:1, a prednost su do kraja prvog poluvremena uspjeli i povećati. Pa su imali vodstvo od 5:3. No, drugo poluvrijeme ponudilo je drugačiju sliku u bazenu. Zagrepčani se do kraja treće dionice igre vraćaju u potpuni egal, na semaforu svijetli 6:6. Da bi onda u četvrtoj četvrtini domaćini postigli tek jedan gol, Zagrepčani četiri za konačnih 7:10.

Po dva gola u redovima Šibenčana postigli su Zeljak i Seferović, a u strijelce su se još upisali Brkić, Franičević i Mališa.